Sivistys- ja vapaa-ajanlautakunta

Jäsenet

Maarit Orko

Maarit Orko

Perinteisen verhoilun artesaani

maarit.orko2@gmail.com

Krista Petäjäjärvi

Krista Petäjäjärvi

läänintaiteilija, länskonstnär

petajajarvi.wordpress.com

Krista.petajajarvi@gmail.com

Varajäsenet

Ekhart (Eksu) Georgi

Ekhart (Eksu) Georgi

kielikouluttaja, yksityinen elinkeinonharjoittaja

ekhart.georgi@gmail.com

Anna-Mari Toikka

Anna-Mari Toikka

IT-tradenomi, Cyber Security Consultant

anna-mari.toikka@kirkkonummi.fi

Suomenkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta

Jäsenet

201 - Roope Penttilä

201 - Roope Penttilä

koulunkäyntiavustaja, 24

roope.penttila@gmail.com

Anna-Mari Toikka

Anna-Mari Toikka

IT-tradenomi, Cyber Security Consultant

anna-mari.toikka@kirkkonummi.fi

Markus Myllyniemi

Markus Myllyniemi

www.markusmyllyniemi.fi
markus.myllyniemi@kirkkonummi.fi

Varajäsenet

Nina Serow

Nina Serow

opettaja, maahanmuuttajakonsultti

ninok.serow@gmail.com

Jani Heiskanen

Jani Heiskanen

esteettömyyden kokemusasiantuntija, urheiluaktiivi

jani.heiskanen@elisanet.fi

Miisa Jeremejew

Miisa Jeremejew

lastenhoitaja

 

miisa.jeremejew@vihreat.fi

Ruotsinkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta

Jäsen

Michaela Kartano

Michaela Kartano

Art Director, projektipäällikkö

michaela.kartano@gmail.com

Varajäsen

Jens Gellin

Jens Gellin

sovittelija, kouluttaja

 

jens.gellin@onni-inno.com