Sivistys- ja vapaa-ajanlautakunta

Jäsenet

Antti Kilappa

Antti Kilappa

yrittäjä

antti.kilappa@gmail.com

Anna-Mari Toikka

Anna-Mari Toikka

IT-tradenomi, sovellusasiantuntija

anna-mari.toikka@kirkkonummi.fi

Krista Petäjäjärvi

Krista Petäjäjärvi

läänintaiteilija, länskonstnär

petajajarvi.wordpress.com

Krista.petajajarvi@gmail.com

Varajäsenet

Jaakko Kallio

Jaakko Kallio

palvelumuotoilija

kallio.org/

jaakko@kallio.org

Ekhart (Eksu) Georgi

Ekhart (Eksu) Georgi

kielikouluttaja, yksityinen elinkeinonharjoittaja

ekhart.georgi@gmail.com

Maarit Orko

Maarit Orko

Perinteisen verhoilun artesaani

maarit.orko@netti.fi

Suomenkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta

Jäsenet

Anna Kylmänen

Anna Kylmänen

KK (erityispedagogiikka), opiskelija

annakylmanensite.wordpress.com/
annakaisakylmanen@gmail.com

Nina Serow

Nina Serow

opettaja, maahanmuuttajakonsultti

ninok.serow@gmail.com

Varajäsenet

Krista Petäjäjärvi

Krista Petäjäjärvi

läänintaiteilija, länskonstnär

petajajarvi.wordpress.com

Krista.petajajarvi@gmail.com

Jaakko Kallio

Jaakko Kallio

palvelumuotoilija

kallio.org/

jaakko@kallio.org

Ruotsinkielinen varhaiskasvatus- ja opetuslautakunta

Jäsen

Michaela Kartano

Michaela Kartano

Art Director, projektipäällikkö

michaela.kartano@gmail.com

Varajäsen

Outi Saloranta-Eriksson

Outi Saloranta-Eriksson

opetuspäällikkö, undervisningschef, kunnanvaltuutettu, fullmäktigeledamot

outi.saloranta-eriksson@kirkkonummi.fi

Vapaa-aikajaosto

PUHEENJOHTAJA

Antti Kilappa

Antti Kilappa

yrittäjä

antti.kilappa@gmail.com

Jäsen

Maarit Orko

Maarit Orko

Perinteisen verhoilun artesaani

maarit.orko@netti.fi

Vapaa-ajan jaosto

Varajäsenet

Jani Heiskanen

Jani Heiskanen

esteettömyyden kokemusasiantuntija, urheiluaktiivi

jani.heiskanen@elisanet.fi

Krista Petäjäjärvi

Krista Petäjäjärvi

läänintaiteilija, länskonstnär

petajajarvi.wordpress.com

Krista.petajajarvi@gmail.com