Tarkastuslautakunta

Jäsen

Tuula Peura

Tuula Peura

Kirkkonummen suomalaisen seurakunnan kappalainen

tuula.peura@hotmail.com

Varajäsen

Ramon Dibbets

Ramon Dibbets

taloushallinto

ramon.dibbets@elisanet.fi

Keskusvaalilautakunta

Jäsen

Marjokaisa Piironen

Marjokaisa Piironen

marjokaisa.piironen@kirkkonummi.fi

Vesiliikelaitoksen johtokunta

Puheenjohtaja

Jens Gellin

Jens Gellin

sovittelija, kouluttaja

jens.gellin@onni-inno.com

Varajäsen

 Jarmo Mahkonen (Sit)

Jarmo Mahkonen (Sit)

Myyntineuvottelija, graafisen alan ammattilainen

jarmo.mahkonen@gmail.com

Nimistötoimikunta

Kiinteistötoimitusten uskotut miehet

Jukka Heikkinen

Jukka Heikkinen

ITC-sovellusasiantuntija, suunnittelija

jukka.heikkinen@kolumbus.fi

 Jarmo Mahkonen (Sit)

Jarmo Mahkonen (Sit)

Myyntineuvottelija, graafisen alan ammattilainen

jarmo.mahkonen@gmail.com

Rose-Marie Fager-Pintilä

Rose-Marie Fager-Pintilä

teologian yo, äiti

Käräjäoikeuden lautamiehet

Antti Poikkeus

Antti Poikkeus

Anja Oravala

Rose-Marie Fager-Pintilä

Rose-Marie Fager-Pintilä

teologian yo, äiti