Nykyisiä edeltävät kunnanvaltuutetut

Minna Hakapää

puheterapeutti, FM
Jorvas
minna.hakapaa@kolumbus.fi

 

 

 

Antti Kilappa
yrittäjä
Masala
antti.kilappa@gmail.com

 

 

 

Pertti Panula
lääkäri, professori/läkare, professor
Finnträsk
pertti.panula@kirkkonummi.fi

 

 

 

Marjokaisa Piironen

kokki ja oluen valmistaja
Veikkola
marjokaisa@gmail.com

 

 

 

Outi Saloranta-Eriksson
KM opetuspäällikkö / undervisningschef
Veikkola
outi.saloranta-eriksson@pp.inet.fi

 

 

 

Jens Sørensen

Jens Sørensen
KTM, konsultti
jens.sorensen@kirkkonummi.fi

 

 

 

 

Emmi Wehka-aho
lakimies, yrittäjä
Heikkilä
emmi.wehka-aho@vihreat.fi
http://henkilot.vihreat.fi/emmi.wehka-aho
http://www.facebook.com/wehkaaho

 

 

 

Varavaltuutetut:

Sirkka Lehtomäki
maa- ja metsät.maist., erityiskoulun opettaja
Masala
sirkka.lehtomaki@gmail.com

 

 

 

Juha Tarvainen
filosofian maisteri, srk-mestari
Vols
juha.tarvainen2@netti.fi
http://henkilot.vihreat.fi/juha.tarvainen
http://www.facebook.com/juha.tarvainen74
http://twitter.com/TarvainenJuha

 

Maija Lounamaa
maisema-arkkitehti, arkkitehti, yrittäjä
Pippuri
maija.lounamaa@kirkkonummi.fi
http://henkilot.vihreat.fi/maija.lounamaa/
http://www.facebook.com/pages/Kuntapoliitikko-Maija-Lounamaa/387097404690955?fref=ts

 

Jens Gellin
sovittelija, psykoterapeutti
Veklahti
jens.gellin@onni-inno.com

 

 

 

Tero Kovala
dosentti, osastonylilääkäri
Sundsberg
tero.kovala@kolumbus.fi
http://www.kovala.net/

 

 

 

Kirsti Salminen
perushoitaja
Masala
kirsti.salminen@kolumbus.fi

 

 

 

Noora Piili

Noora Piili
noora.piili@kirkkonummi.fi

 

 

 

 

 

Valtuutettuna maaliskuun puoliväliin 2016 saakka:

Suvi Terho

ekologian maisteri, opettaja

Gesterby